Czekamy na Ciebie na naszych spotkaniach, które nazywamy mityngami.

Znajdź mityng w pobliżu swojej lokalizacji i przyjdź.

 

Boguchwała

Brzozów

  • Poniedziałek, 19:00, ul. Plac Grunwaldzki 2 – budynek Betania (salka za Kościołem po prawej) w dni robocze , „PRZEMIENIENIE”, (ostatni w m-cu otwarty)

Czarna Górna,

  • Poniedziałek, 19:00, Czarna Górna 110, salka koło kościoła w Czarnej , „ANDRZEJ”, w zimie o 18:00 (pierwszy otwarty)

Dynów

  • Poniedziałek, 19:00, ul. Jana Pawla II 13 – Dom Dziennego Pobytu, „SEBASTIAN”

Iwonicz

Jarosław

  • Poniedziałek, 17:30, ul. Kościuszki 18 – Szpital Psychiatryczny, „ŹRÓDŁO”, (pierwszy w m-cu otwarty) (zawieszony do odwołania)
  • Wtorek, 18:00, ul. Jana Pawła II 16 – Klasztor oo Reformatów, „ISKRA”, (pierwszy w m-cu otwarty) (zawieszony do odwołania)
  • Środa, 18:00, ul. Kościuszki 18 – Odział odwykowy, „RAZEM”, (pierwszy w m-cu otwarty) (zawieszony do odwołania)
  • Czwartek 18:30, ul. Dominikańska 25 – Klasztor NMP, „ALTERNATYWA”, (pierwszy w m-cu otwarty) (ograniczony dostęp – max. 10 osób – zgłoszenia chęci uczestnictwa do Rzecznika Grupy)
  • Piątek, 18:00, ul. Benedyktyńska 5, „ALBERT”, (pierwszy w m-cu otwarty)
  • Sobota, 18:00, ul. Kościuszki 18 – Oddział odwykowy, „RAZEM”, (pierwszy w m-cu otwarty) (zawieszony do odwołania)
  • Niedziela 17:00, ul. Dominikańska 25 – Klasztor NMP, „ALTERNATYWA”, (wszystkie otwarte) (ograniczony dostęp – max. 10 osób – zgłoszenia chęci uczestnictwa do Rzecznika Grupy)

Jasło

  • Środa, 15:00, ul. Fabryczna, Świetlica ZK, „MARGOT”, (trzeci w m-cu otwarty)
  • Środa, 18:00, ul. Śniadeckich 15 – Budynek administracyjny stadionu Czarni, „PASJA”, (pierwszy w m-cu otwarty)
  • Piątek, 18:00, ul. Piłsudskiego 21 – Stowarzyszenie Trzeźwościowe, „PROMYK”, (wszystkie zamknięte)
  • Niedziela, 11:00, ul. Śniadeckich 15 – Budynek administracyjny stadionu Czarni, „PASJA”, (pierwszy w m-cu otwarty)

Jedlicze

  • Wtorek, 19:00 (18:00 w czasie zimowym), ul. Rynek 4 – Klub Abstynenta, „GRZEGORZ”, (ostatni w m-cu otwarty)

Kalwaria Pacławska

  • Niedziela, 13:00, Kalwaria Pacławska 40(salka na terenie klasztoru),”TABOR”, (wszystkie otwarte)

Kolbuszowa

  • Poniedziałek, 18:00, , Plac Wolności 56 (budynek PKO BP i Caritas, w piwnicach), „JEDNOŚĆ”, (ostatni w m-cu zamknięty)

Korczyna

Krosno

  • Poniedziałek, 18:00, ul. Legionów 8, Budynek MOzPwR Sala 22, I p., „RAZEM”, (ostatni w m-cu otwarty)
  • Czwartek, 19:30, ul. Kapucyńska 5a – Budynek przy Kościele, mityngi w dni robocze, „UFNOŚĆ”, (ostatni w m-cu otwarty)
  • Sobota, 19:00, ul. Kardynała Wyszynskiego 30 – Sala w Dolnym Kościele, „SZANSA”, (pierwszy w m-cu otwarty)
  • Niedziela, 17:00, ul. Korczyńska 57 – Oddział Terapii Uzależnień, „NADZIEJA”, (wszystkie otwarte)

Lesko

Leżajsk

  • Poniedziałek, 18:00, Plac Mariacki 8 – Franciszkański Ośrodek Kultury, „AZALIA”, (pierwszy w m-cu otwarty)(zawieszony do odwołania)
  • Środa, 18:30, ul. Rynek 35 (sala w budynku przy plebani kościoła Farnego), „POGODA DUCHA”, (pierwszy w m-cu otwarty)(zawieszony do odwołania)

Lubaczów

Łańcut

Mielec

Nisko

Nowa Dęba

Nowa Sarzyna

  • Czwartek, 18/19:00, ul. 1 Maja 4/3, „POKORA” – okres zimowy 18:00, okres letni 19:00 , (pierwszy w m-cu otwarty)

Przecław

  • Środa, 18:00, ul. Kolejowa (przy kościele parafialnym), „Godne Życie”

Przemyśl

Przeworsk

  • Poniedziałek, 18:30, ul. Krakowska 30, „BRATEK”
  • Środa, 18:00,  ul. Bernardyńska 22 – Klasztor oo. Bernardynów, „DO PRZODU”, (wszystkie otwarte)

Radymno

Rakszawa

Rokietnica

Ropczyce

  • Piątek, 18:15, ul. Konopnickiej 2, „DROMADER”

Rzeszów

  • Poniedziałek, 17:00, ul. Siemieńskiego 17 (suterena w budynku WOTU), „ORION”, (pierwszy w m-cu otwarty)(zawieszony do odwołania)
  • Poniedziałek, 18:00, ul. Sokoła 8, Bernardyńskie Centrum Religijno Kulturalne -sala nr. 3 , „ZASADA 62”, (ostatni w m-cu otwarty)(zawieszony do odwołania)
  • Wtorek, 18:00, ul. Dąbrowskiego – Dom Katechetyczny przy Kościele Matki Bożej Saletyńskiej, „PRZYSTAŃ”, (pierwszy w m-cu otwarty)(zawieszony do odwołania)
  • Wtorek, 18:00, Siemieńskiego 17 (suterena w budynku WOTU), „ORION”, (pierwszy w m-cu otwarty)(zawieszony do odwołania)
  • Środa, 17:00, ul. Reformacka 5, „JEST ROZWIĄZANIE”, (pierwszy w m-cu otwarty)(zawieszony do odwołania)
  • Środa, 18:00, ul. Siemieńskiego 17 (suterena w budynku WOTU), „ORION”, (pierwszy w m-cu otwarty)(zawieszony do odwołania)
  • Środa, 18:30, ul. Świadka 5a – Parafia Opatrzności Bożej, „KROKUS”, (pierwszy w m-cu otwarty)
  • Czwartek, 19:15,  ul. Siemieńskiego 17 (suterena w budynku WOTU), „ORION”, (pierwszy w m-cu otwarty)(zawieszony do odwołania)
  • Czwartek, 18:00, ul.Sokoła 8, Bernardyńskie Centrum Religijno Kulturalne – sala nr 3,”POCZĄTEK” – miting dla kobiet, (drugi w m-cu otwarty)(zawieszony do odwołania)
  • Piątek, 18:00ul. ks. Jałowego 37b (dom parafialny,1 piętro), „DO CZYNU”, (trzeci w m-cu zamknięty)(zawieszony do odwołania)
  • Piątek, 20:00, ul. Dąbrowskiego 5, „WYBÓR”, (drugi w m-cu otwarty) (zawieszony do odwołania)
  • Sobota, 16:00, ul. Dąbrowskiego – Dom Katechetyczny przy Kościele Matki Bożej Saletyńskiej, „PRZYSTAŃ, (wszystkie zamknięte)(zawieszony do odwołania)
  • Niedziela, 16:00, ul. Siemieńskiego 17 (suterena w budynku WOTU), „NIEDZIELA”, (pierwszy w m-cu otwarty)(zawieszony do odwołania)
  • Niedziela, 18:00,  ul. Siemieńskiego 17 (suterena w budynku WOTU), „ORION”, (pierwszy w m-cu otwarty)(zawieszony do odwołania)

Sanok

Sędziszów: Małopolski

Siedliska n/Sanem

Stalowa Wola

Straszęcin k/Dębicy

  • Sobota, 18:00, Straszęcin 295 (Zespół Opieki Zdrowotnej w Dębicy Oddział odwykowy -Świetlica) , „Źródło”, (wszystkie otwarte)

Tarnobrzeg

Ustrzyki Dolne

Zręcin

  • Piątek, 19:00, ul. Łukasiewicza 38 – Dom Ludowy, Klub Młodzieży. Czas zimowy 18:00, czas letni 19:00 , „Droga”, (ostatni w m-cu otwarty)

Żurawica