Czekamy na Ciebie na naszych spotkaniach, które nazywamy mityngami.

Znajdź mityng w pobliżu swojej lokalizacji i przyjdź.

 Zapraszamy również na mityngi w formie online (grupy na platformie Zoom) 

 

Boguchwała

Brzozów

  • Poniedziałek, 19:00, ul. Plac Grunwaldzki 2 – budynek Betania (salka za Kościołem po prawej) w dni robocze , „PRZEMIENIENIE”, (ostatni w m-cu otwarty)

Czarna Górna,

  • Poniedziałek, 19:00, Czarna Górna 110, salka koło kościoła w Czarnej , „ANDRZEJ”, w zimie o 18:00 (pierwszy otwarty) – spotkania zawieszone do odwołania

Dynów

  • Poniedziałek, 19:00, ul. Jana Pawla II 13 – Dom Dziennego Pobytu, „SEBASTIAN”

Iwonicz Zdrój

Jarosław

  • Poniedziałek, 17:30, ul. Kościuszki 18 – Szpital Psychiatryczny, „ŹRÓDŁO”, (pierwszy w m-cu otwarty) (zawieszony do odwołania)
  • Wtorek, 18:00, ul. Jana Pawła II 16 – Klasztor oo Reformatów, „ISKRA”, (pierwszy w m-cu otwarty)
  • Środa, 18:00, ul. Kościuszki 18 – Odział odwykowy, „RAZEM”, (pierwszy w m-cu otwarty) (rygor sanitarny, 4 osoby z zewn.)
  • Czwartek 18:30, ul. Dominikańska 25 – Klasztor NMP, „ALTERNATYWA”, (pierwszy w m-cu otwarty
  • Piątek, 18:00, ul. Benedyktyńska 5, Baszta (lato), Biblioteka (w zimie), „ALBERT”, (pierwszy w m-cu otwarty)
  • Sobota, 18:00, ul. Kościuszki 18 – Oddział odwykowy, „RAZEM”, (pierwszy w m-cu otwarty) (rygor sanitarny, 4 osoby z zewn.)
  • Niedziela 17:00, ul. Dominikańska 25 – Klasztor NMP, „NOWA DROGA”, (wszystkie otwarte)

Jasło

  • Środa, 15:00, ul. Fabryczna, Świetlica ZK, „MARGOT”, (trzeci w m-cu otwarty)
  • Środa, 18:00, ul. Śniadeckich 15 – Budynek administracyjny stadionu Czarni, „PASJA”, (pierwszy w m-cu otwarty)
  • Piątek, 18:00, ul. Piłsudskiego 21 – Stowarzyszenie Trzeźwościowe, „PROMYK”, (wszystkie zamknięte) – spotkania zawieszone do odwołania
  • Niedziela, 11:00, ul. Śniadeckich 15 – Budynek administracyjny stadionu Czarni, „PASJA”, (pierwszy w m-cu otwarty)

Jedlicze

  • Wtorek, 19:00 (18:00 w czasie zimowym), ul. Rynek 4 – Klub Abstynenta, „GRZEGORZ”, (ostatni w m-cu otwarty)

Kalwaria Pacławska

  • Niedziela, 13:00, Kalwaria Pacławska 40(salka na terenie klasztoru),”TABOR”, (wszystkie otwarte)

Kolbuszowa

  • Poniedziałek, 18:00, , Plac Wolności 56 (budynek PKO BP i Caritas, w piwnicach), „JEDNOŚĆ”, (ostatni w m-cu zamknięty

Korczyna

Krosno

  • Poniedziałek, 18:00, ul. Legionów 8, Budynek MOzPwR Sala 22, I p., „RAZEM”, (ostatni w m-cu otwarty)
  • Czwartek, 19:30, ul. Kapucyńska 5a – Budynek przy Kościele, mityngi w dni robocze, „UFNOŚĆ”, (ostatni w m-cu otwarty)
  • Sobota, 19:00, ul. Kardynała Wyszynskiego 30 – Sala w Dolnym Kościele, „SZANSA”, (pierwszy w m-cu otwarty)
  • Niedziela, 17:00, ul. Korczyńska 57 – Oddział Terapii Uzależnień, „NADZIEJA”, (wszystkie otwarte) – spotkania zawieszone do odwołania

Lesko

Leżajsk

  • Poniedziałek, 18:00, Plac Mariacki 8 – Franciszkański Ośrodek Kultury, „AZALIA”, (pierwszy w m-cu otwarty)
  • Środa, 18:30, ul. Rynek 35 (sala w budynku przy plebani kościoła Farnego), „POGODA DUCHA”, (pierwszy w m-cu otwarty)

Lubaczów

Łańcut

Mielec

Nowa Dęba

Nowa Sarzyna

  • Czwartek, 18/19:00, ul. 1 Maja 4/3, „POKORA” – okres zimowy 18:00, okres letni 19:00 , (pierwszy w m-cu otwarty)

 
Orły
  • Środa, 19:00, Dom Kultury w Orłach, „24 godziny”.

 

Przecław

  • Środa, 18:00, ul. Zielona 50 (budynek szkoły podstawowej), „Godne Życie”

Przemyśl

Przeworsk

  • Poniedziałek, 18:30, ul. Krakowska 30, „BRATEK”
  • Środa, 18:00,  ul. Bernardyńska 22 – Klasztor oo. Bernardynów, „DO PRZODU”, (wszystkie otwarte)

Radymno

Rakszawa

Rokietnica

Ropczyce

  • Piątek, 18:15, ul. Konopnickiej 5, „DROMADER”

Rzeszów

Sanok

Sędziszów: Małopolski

 

Stalowa Wola

Straszęcin k/Dębicy

  • Sobota, 18:00, Straszęcin 295 (Zespół Opieki Zdrowotnej w Dębicy Oddział odwykowy -Świetlica) , „Źródło”, (wszystkie otwarte)

Tarnobrzeg

  • Wtorek, 18:00, ul. Kościuszki 2 – klasztor , „24 Godziny”, (ostatni w m-cu otwarty)
  • Piątek, 19:00, ul. Kopernika (przy kościele św. Barbary), „Przemiana”, (ostatni w m-cu otwarty)
  • Niedziela, 18:00, aleja Niepodległości 9 (przy kościele Chrystusa Króla),   „Arkadia”, (wszystkie otwarte)

 
Ulanów
  • Niedziela, 16:00, ul. Kościelna 29 (budynek obok plebanii),   „AA w Ulanowie”, (wszystkie otwarte)
 
Ustrzyki Dolne

Zręcin

  • Piątek, 19:00, ul. Łukasiewicza 38 – Dom Ludowy, Klub Młodzieży. Czas zimowy 18:00, czas letni 19:00 , „Droga”, (ostatni w m-cu otwarty)

Żurawica

Boguchwała

Brzozów

  • Poniedziałek, 19:00, ul. Plac Grunwaldzki 2 – budynek Betania (salka za Kościołem po prawej) w dni robocze , „PRZEMIENIENIE”, (ostatni w m-cu otwarty)

Czarna Górna,

  • Poniedziałek, 19:00, Czarna Górna 110, salka koło kościoła w Czarnej , „ANDRZEJ”, w zimie o 18:00 (pierwszy otwarty) – spotkania zawieszone do odwołania

Dynów

  • Poniedziałek, 19:00, ul. Jana Pawla II 13 – Dom Dziennego Pobytu, „SEBASTIAN”

Iwonicz Zdrój

Jarosław

  • Poniedziałek, 17:30, ul. Kościuszki 18 – Szpital Psychiatryczny, „ŹRÓDŁO”, (pierwszy w m-cu otwarty) (zawieszony do odwołania)
  • Wtorek, 18:00, ul. Jana Pawła II 16 – Klasztor oo Reformatów, „ISKRA”, (pierwszy w m-cu otwarty)
  • Środa, 18:00, ul. Kościuszki 18 – Odział odwykowy, „RAZEM”, (pierwszy w m-cu otwarty) (rygor sanitarny, 4 osoby z zewn.)
  • Czwartek 18:30, ul. Dominikańska 25 – Klasztor NMP, „ALTERNATYWA”, (pierwszy w m-cu otwarty
  • Piątek, 18:00, ul. Benedyktyńska 5, Baszta (lato), Biblioteka (w zimie), „ALBERT”, (pierwszy w m-cu otwarty)
  • Sobota, 18:00, ul. Kościuszki 18 – Oddział odwykowy, „RAZEM”, (pierwszy w m-cu otwarty) (rygor sanitarny, 4 osoby z zewn.)
  • Niedziela 17:00, ul. Dominikańska 25 – Klasztor NMP, „NOWA DROGA”, (wszystkie otwarte)

Jasło

  • Środa, 15:00, ul. Fabryczna, Świetlica ZK, „MARGOT”, (trzeci w m-cu otwarty)
  • Środa, 18:00, ul. Śniadeckich 15 – Budynek administracyjny stadionu Czarni, „PASJA”, (pierwszy w m-cu otwarty)
  • Piątek, 18:00, ul. Piłsudskiego 21 – Stowarzyszenie Trzeźwościowe, „PROMYK”, (wszystkie zamknięte) – spotkania zawieszone do odwołania
  • Niedziela, 11:00, ul. Śniadeckich 15 – Budynek administracyjny stadionu Czarni, „PASJA”, (pierwszy w m-cu otwarty)

Jedlicze

  • Wtorek, 19:00 (18:00 w czasie zimowym), ul. Rynek 4 – Klub Abstynenta, „GRZEGORZ”, (ostatni w m-cu otwarty)

Kalwaria Pacławska

  • Niedziela, 13:00, Kalwaria Pacławska 40(salka na terenie klasztoru),”TABOR”, (wszystkie otwarte)

Kolbuszowa

  • Poniedziałek, 18:00, , Plac Wolności 56 (budynek PKO BP i Caritas, w piwnicach), „JEDNOŚĆ”, (ostatni w m-cu zamknięty

Korczyna

Krosno

  • Poniedziałek, 18:00, ul. Legionów 8, Budynek MOzPwR Sala 22, I p., „RAZEM”, (ostatni w m-cu otwarty)
  • Czwartek, 19:30, ul. Kapucyńska 5a – Budynek przy Kościele, mityngi w dni robocze, „UFNOŚĆ”, (ostatni w m-cu otwarty)
  • Sobota, 19:00, ul. Kardynała Wyszynskiego 30 – Sala w Dolnym Kościele, „SZANSA”, (pierwszy w m-cu otwarty)
  • Niedziela, 17:00, ul. Korczyńska 57 – Oddział Terapii Uzależnień, „NADZIEJA”, (wszystkie otwarte) – spotkania zawieszone do odwołania

Lesko

Leżajsk

  • Poniedziałek, 18:00, Plac Mariacki 8 – Franciszkański Ośrodek Kultury, „AZALIA”, (pierwszy w m-cu otwarty)
  • Środa, 18:30, ul. Rynek 35 (sala w budynku przy plebani kościoła Farnego), „POGODA DUCHA”, (pierwszy w m-cu otwarty)

Lubaczów

Łańcut

Mielec

Nowa Dęba

Nowa Sarzyna

  • Czwartek, 18/19:00, ul. 1 Maja 4/3, „POKORA” – okres zimowy 18:00, okres letni 19:00 , (pierwszy w m-cu otwarty)

 
Orły
  • Środa, 19:00, Dom Kultury w Orłach, „24 godziny”.

 

Przecław

  • Środa, 18:00, ul. Zielona 50 (budynek szkoły podstawowej), „Godne Życie”

Przemyśl

Przeworsk

  • Poniedziałek, 18:30, ul. Krakowska 30, „BRATEK”
  • Środa, 18:00,  ul. Bernardyńska 22 – Klasztor oo. Bernardynów, „DO PRZODU”, (wszystkie otwarte)

Radymno

Rakszawa

Rokietnica

Ropczyce

  • Piątek, 18:15, ul. Konopnickiej 5, „DROMADER”

Rzeszów

Sanok

Sędziszów: Małopolski

 

Stalowa Wola

Straszęcin k/Dębicy

  • Sobota, 18:00, Straszęcin 295 (Zespół Opieki Zdrowotnej w Dębicy Oddział odwykowy -Świetlica) , „Źródło”, (wszystkie otwarte)

Tarnobrzeg

  • Wtorek, 18:00, ul. Kościuszki 2 – klasztor , „24 Godziny”, (ostatni w m-cu otwarty)
  • Piątek, 19:00, ul. Kopernika (przy kościele św. Barbary), „Przemiana”, (ostatni w m-cu otwarty)
  • Niedziela, 18:00, aleja Niepodległości 9 (przy kościele Chrystusa Króla),   „Arkadia”, (wszystkie otwarte)


Ulanów
  • Niedziela, 16:00, ul. Kościelna 29 (budynek obok plebanii),   „AA w Ulanowie”,  (wszystkie otwarte)

Ustrzyki Dolne

Zręcin

  • Piątek, 19:00, ul. Łukasiewicza 38 – Dom Ludowy, Klub Młodzieży. Czas zimowy 18:00, czas letni 19:00 , „Droga”, (ostatni w m-cu otwarty)

Żurawica